1. Wiadomości
  2. Aktualności
  3. Reda ma problem z dzikami

Reda ma problem z dzikami

Władze Redy chcą się pozbyć dzików z miasta. Część zwierząt zostanie odstrzelona, reszta populacji - poprzez zapewnienie pożywienia ma zostać zachęcona do pozostania w lesie.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.