Anna Jochim Labuda w Śniadaniu z Norda FM
Już w najbliższą niedzielę puckie hospicjum zaprasza na Ogólnopolski Dzień Dawcy Szpiku w Cafe Prowincja - oczywiście w Pucku. Kto może zostać dawcą, dlaczego warto nim być - na te i wiele innych pytań odpowiadała dzisiaj w Śniadaniu z Norda FM wiceprezes placówki - Anna Jochim Labuda.