Blisko 150 uczestników na konferencji edukacyjnej w Redzie
W Redzie odbyła się konferencja pod hasłem „Przedszkole, które rozwija – nauczyciel, który inspiruje”. Udział w niej wzięło blisko 150 osób.
W Redzie odbyła się konferencja pod hasłem „Przedszkole, które rozwija – nauczyciel, który inspiruje”. Udział w niej wzięło blisko 150 osób.