Gra miejska połączyła edukację i rywalizację
„Wybieram mądrze – zdrowie i bezpieczeństwo” – pod takim hasłem odbyła się w Wwejherowie gra miejska, w której udział wzięli uczniowie szkół powiatu wejherowskiego.
Fot. TTM
„Wybieram mądrze – zdrowie i bezpieczeństwo” – pod takim hasłem odbyła się w Wwejherowie gra miejska, w której udział wzięli uczniowie szkół powiatu wejherowskiego.
Fot. TTM