1. Wiadomości
  2. Aktualności
  3. Gra miejska połączyła edukację i rywalizację

Gra miejska połączyła edukację i rywalizację

„Wybieram mądrze – zdrowie i bezpieczeństwo” – pod takim hasłem odbyła się w Wwejherowie gra miejska, w której udział wzięli uczniowie szkół powiatu wejherowskiego.

Fot. TTM

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.