Podwójne święto strażaków w Rumi. Otwarcie nowej jednostki i Dzień Strażaka
W piątek odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Rumi. Wydarzenie połączone zostało z powiatowymi obchodami Dnia Strażaka.
Fot. TTM