1. Wiadomości
  2. Aktualności
  3. Podwójne święto strażaków w Rumi. Otwarcie nowej jednostki i Dzień Strażaka

Podwójne święto strażaków w Rumi. Otwarcie nowej jednostki i Dzień Strażaka

W piątek odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Rumi. Wydarzenie połączone zostało z powiatowymi obchodami Dnia Strażaka.

Fot. TTM

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.