Reda podsumowała mediacje rówieśnicze
W auli Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie miało miejsce podsumowanie programu mediacji rówieśniczych w redzkich szkołach i przedszkolach.
W auli Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie miało miejsce podsumowanie programu mediacji rówieśniczych w redzkich szkołach i przedszkolach.