Reda zadba o deszczówkę. Powstaną zbiorniki retencyjne i ogrody deszczowe
W ramach inwestycji powstaną zbiorniki retencyjne, ogrody deszczowe i mini park. W środę w Urzędzie Miasta w Redzie przedstawiciele władz redzkiego magistratu podpisali umowę z wykonawcą na projekt związany z gospodarowaniem wodami opadowymi.
Fot. TTM