Wspomnienia i rozmowy o energetyce. W Wejherowie świętowano 30-lecie Koła Terenowego SEP nr 117
Uroczyste spotkanie, podczas którego świętowano 30-lecie istnienia Koła Terenowego nr 117 w Wejherowie Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk, miało miejsce w auli wejherowskiego Elektryka, czyli z miejsca, gdzie wzięło ono swój początek.
Fot. TTM