1. Wiadomości
  2. Aktualności
  3. Wspomnienia i rozmowy o energetyce. W Wejherowie świętowano 30-lecie Koła Terenowego SEP nr 117

Wspomnienia i rozmowy o energetyce. W Wejherowie świętowano 30-lecie Koła Terenowego SEP nr 117

Uroczyste spotkanie, podczas którego świętowano 30-lecie istnienia Koła Terenowego nr 117 w Wejherowie Stowarzyszenia Elektryków Polskich Oddział Gdańsk, miało miejsce w auli wejherowskiego Elektryka, czyli z miejsca, gdzie wzięło ono swój początek.

 

Fot. TTM

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Kontynuując korzystanie z serwisu, zgadzasz się na ich użycie.