Przygarnij bratka
Miejskie kwiaty ponownie trafiły mieszkańców Wejherowa. W poniedziałek odbyła się akcja „Przygarnij Bratka”. Na wejherowskim rynku ustawiała się kolejka tych, którzy zechcieli wziąć ze sobą do domu kawałek miejskiej zieleni
Miejskie kwiaty ponownie trafiły mieszkańców Wejherowa. W poniedziałek odbyła się akcja „Przygarnij Bratka”. Na wejherowskim rynku ustawiała się kolejka tych, którzy zechcieli wziąć ze sobą do domu kawałek miejskiej zieleni
Codziennie po godzinie 14.00 w studiu radia Norda FM gościmy ciekawe osoby z naszego regionu. Omawiamy sprawy społeczne, polityczne, sportowe i kulturalne. Zachęcamy do słuchania